+421 903 410 467
f.majernik@rainman.sk

Naše služby

Zavlažovacie systémy od profesionálov

Pre ešte lepšie, kvalitnejšie, rýchlejšie realizácie a servis sme sa rozhodli rozšíriť našu činnosť o Piešťanskú pobočku, kde máme vlastný kvalitný a skúsený tým pracovníkov, ktorý poznajú špecifiká Piešťanského regiónu.

Naša firma RAINMAN, s.r.o. sa špecializuje na automatické zavlažovacie systémy už viac ako 13 rokov. Máme vyše 500 spokojných klientov na Slovensku, v Čechách, v Rakúsku a Maďarsku, o ktorých sa aj pravidelne staráme. Nami realizované zavlažovacie systémy majú záruku až 5 rokov.

Navrhujeme a realizujeme automatické zavlažovacie systémy pre malé i väčšie záhrady, komerčné areály, aj pre profesionálne športoviská. Cieľom našej spoločnosti je ponúknuť našim zákazníkom spoľahlivú novodobú metódu automatického zavlažovania s použitím najkvalitnejších materiálov a nadštandardnú starostlivosť v oblasti servisných služieb.

Sme presvedčený, že pomocou vyššej kvality, flexibility našich zamestnancov a profesionálnejším prístupom k zákazníkom sa nám podarí uskutočniť všetky naše ciele.
Projekty, ktoré realizujeme sú riešené zavlažovacím systémom . Pre tento systém sme sa rozhodli na základe postupného zbierania informácií a praktických skúseností.

Firma  sa venuje vývoju a výrobe zavlažovacích systémov od roku 1933 a vo svete je dlhodobo najväčším výrobcom zavlažovacích komponentov, ktoré sú známe svojou špičkovou kvalitou a dlhou životnosťou.

Pozrite naše referencie